WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Utrzymania Ruchu lub pokrewnym w firmie produkcyjnej
- Wiedza z zakresu pneumatyki, mechaniki, automatyki
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji i kontakt z serwisami zewnętrznymi
- Nastawienie na realizację powierzonych obowiązków
- Mile widziana znajomość procesu wtrysku i wytłaczania tworzywa

OBOWIĄZKI:
- • Planowanie i nadzór nad wykonaniem konserwacji okresowej i prewencyjnej maszyn produkcyjnych i instalacji w zakładzie
- Nadzór nad magazynem części zamiennych
- Modyfikacje rysunkowe części - weryfikacja nowych dostawców
- Weryfikacja przyczyn awarii i przestoi maszyn
- Przygotowanie zleceń zakupowych
- Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych
- Współpraca z działem technologii przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Prywatną opiekę medyczną
- Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie