WYMAGANIA:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- Doświadczenie w pracy na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu lub pokrewnym w firmie produkcyjnej
- Wiedza z pneumatyki, mechaniki, automatyki , umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Umiejętność pracy w zespole i szybkiego podejmowania decyzji
- Znajomość obsługi komputera – MS Office
- Uprawnienia SEP 1kV

OBOWIĄZKI:
- Diagnozowanie i naprawy układów mechanicznych, pneumatycznych i elektrycznych
- Rekomendowanie działań naprawczych
- Wykonywanie konserwacji maszyn i działań prewencyjnych
- Umiejętność działania pod presją czasu oraz w zespole
- Raportowanie w systemie działań podejmowanych na maszynach
- Podejmowanie działań korygujących oraz doskonalących w ramach utrzymania maszyn

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Prywatną opiekę medyczną
- Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi