Zakres obowiązków:
- Diagnozowanie i naprawy układów mechanicznych, pneumatycznych i elektrycznych
- Odpowiedzialność za powierzone maszyny produkcyjne
- Przeprowadzenie analiz niesprawności maszyn i urządzeń – rekomendowanie działań naprawczych i modernizacji.
- Prewencja oraz naprawy bieżące
- Raportowanie w systemie działań podejmowanych na maszynach
- Szkolenie operatorów do czynności prewencyjnych codziennych
- Podejmowanie działań korygujących oraz doskonalących w ramach utrzymania maszyn

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie techniczne
- Zmysł techniczny, umiejętność analitycznego myślenia
- Znajomość napędów elektrycznych
- Znajomość układów sterowania
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
- Umiejętność działania pod presją oraz w zespole
- Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
- Ważne uprawnienia SEP 1kV
Opcjonalnie (będzie dodatkowym atutem):
- Znajomość układów chłodzących
- Znajomość maszyn drukujących
- Doświadczenie przy obsłudze wtryskarek i wytłaczarek

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie z czytelnym systemem premiowym powiązanym z osiąganymi celami,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- Dużą samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy